Autor Wątek: Torbiele jajników  (Przeczytany 38213 razy)

madzik85

• Świeżak
Odp: Torbiele jajników
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 25, 2014, 12:21:56 pm »
Ja też odkąd wiem, że mam to nagle zaczęłam to czuć  :[

joasia

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 08, 2014, 00:22:37 am »
ja tez mam to paskudztwo :(
dowiedzialam sie o niej jakis miesiac temu kiedy to @ mi spozniala  a jajnik bolal tak ze nie mogłam chodzic
narazie mam brac duphaston przez  2 mies i zobaczymy czy cos sie ruszy, markery w normie

Joolka

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 11, 2014, 22:53:48 pm »
Dostałam zaproszenie, może przyda się tez Wam, bo jest możliwość bezpłatnego przebadania lekarskiego i sprawdzenia poziomu markerów.

"Lekarz medycyny informuje kobiety w wieku 18 – 35 lat o możliwości odbycia badania lekarskiego oraz nieinwazyjnego oznaczenia trzech markerów nowotworowych (z grupy nowotworów układu rozrodczego). Badania prowadzone są w ramach projektu naukowego przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Udział w badaniach jest bezpłatny.
W badaniach udział wziąć mogą:
   *zdrowe kobiety, które przyjmują obecnie antykoncepcję hormonalną oraz nie chorowały nigdy na schorzenia nowotworowe a w rodzinie (u wstępnych) nie było stwierdzonych nowotworów ginekologicznych.
   *zdrowe kobiety, które nie stosują i nigdy nie stosowały antykoncepcji hormonalnej oraz nie chorowały nigdy na schorzenia nowotworowe a w rodzinie (u wstępnych) nie było stwierdzonych nowotworów ginekologicznych.
Badanie lekarskie oraz oznaczenia markerów mają miejsce w Warszawie. Liczba miejsc jest ściśle ograniczona.
Zgłoszeń proszę dokonywać na adres mailowy: badanie.lekarskie@gmail.com "