Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak szybko sprzedac dom/mieszkanie?  (Przeczytany 22834 razy)
Daga
Użytkownik
**

« : Styczeń 26, 2010, 12:45:36 »

Temat moze wydac sie banalny… jednak bede wdzieczna za jakies cenne rady w wskazowki.
Od trzech miesiecy mamy wystawiony nasz dom na sprzedaz, bylo duzo zainteresowanych ludzi, jednak nikt sie nie zdecydowal.
Mamy podpisane umowy z biurami nieruchomosci…

Moze ktos z Was sprzedawal dom lub mieszkanie i ma jakies sprawdzone sposoby lub zna jakies fajne strony na ktorych mozna wystawic ogloszenia?

Bede wdzieczna za cenne wskazowki!

Sad
Użytkownik
**

« Odpowiedz #1 : Styczeń 26, 2010, 13:27:28 »

Moze dajcie ogloszenie do lokalnych gazet, pare lat temu tak sprzedalismy mieszkanie.

[/url]
Daga
Użytkownik
**

« Odpowiedz #2 : Styczeń 26, 2010, 14:14:00 »

Co do gazet to podobno biura oglaszaja…

Bieta
Użytkownik
**

« Odpowiedz #3 : Styczeń 26, 2010, 16:30:23 »

Ja kilka tygodni temu sprzedałam dom. Wystarczyła tablica na budynku z napisem "sprzedam" i nr telefonu. Chciałam dać ogłoszenie do prasy lokalnej właśnie ale już nie zdąrzyłam, bo po tygodniu od wywieszenia tablicy znalazł sie kupiec. Dom na wsi i do wieeelkiego remontu a jednak znalazł kupca. Myślałam ze bede go sprzedawac i sprzedawać. W moim rejonie to dosyć trudno jest kupić dom, bo chętnych wielu i często sprzedaja sie zanim zostanie ogłoszona gdziekolwiek jego sprzedaż.
Ja miałam jeszcze pomysł, zeby ogłoszenie dać do gazetki parafialnej  :]

Daga
Użytkownik
**

« Odpowiedz #4 : Styczeń 26, 2010, 20:52:27 »

Fajny pomysl z ta tablica!!! Kurcze moze tez cos takiego zrobimy, ale obawiam sie czy biura nieruchomosci sie wtedy na nas nie wypna…

tola
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 26, 2010, 20:56:42 »

Fajny pomysl z ta tablica!!! Kurcze moze tez cos takiego zrobimy, ale obawiam sie czy biura nieruchomosci sie wtedy na nas nie wypna…

Nie moga, nie maja pewnie wylacznosci - Wy jako wlasciciele tez macie prawo sprzedac sami przeciez - z drugiej strony az dziw, ze tego sie nie robi w standardzie w agencjach, tutaj tylko tak sie sprzedaje..
jula
baletnica
Weteran Forum

Bułgarski onanista

« Odpowiedz #6 : Styczeń 27, 2010, 09:18:49 »

widocznie cena albo dom nie pasuje ludziom ;)

I am Godzilla, you are Japan!!
tola
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 27, 2010, 10:40:53 »

widocznie cena albo dom nie pasuje ludziom ;)

to chyba glowny argument. ;)
Daga
Użytkownik
**

« Odpowiedz #8 : Styczeń 27, 2010, 12:14:24 »

Rozmawialam z mezem i jesli sie nie sprzeda dom jakos do marca to zrobiy jakis baner, ze dom jest na sprzedaz.
Co do ceny domu to jest okazjonalna na nasza okolice!!! Jesli chodzi o sam dom to jest po remoncie! Wiec nie wiem, co moze komus nie pasowac…

Sad
Użytkownik
**

« Odpowiedz #9 : Styczeń 27, 2010, 12:25:05 »

To co Wam sie podoba niekoniecznie moze przypasc do gustu kupujacemu,wiec to,ze po remoncie w takiej sytuacji nie ma az tak wielkiego znaczenia. Czasem lepiej kupic dom w ktorym trzeba wszystko porobic i wykonczyc go tak jak sie chce.

[/url]
Daga
Użytkownik
**

« Odpowiedz #10 : Styczeń 27, 2010, 13:24:25 »

Nie u nas w Poznaniu… tutaj ludzie szukaja domow nie do remontu tylko do wprowadzenia sie od zaraz.
Mysle, ze 3 miesiace to i tak malo czasu na sprzedaz domu… moze ja juz przesadzam…

jula
baletnica
Weteran Forum

Bułgarski onanista

« Odpowiedz #11 : Styczeń 27, 2010, 13:50:00 »

no nie wiem....

nasza forumowa koleżanka mieszkanie we Wrocławiu mogłaby sprzedać od ręki tyle miała potencjalnych kupców. aż się opędzić nie mogła od nich

a skoro do Was mimo zapisania się do kilku agencji nieruchomości nikt się nie zgłasza, to widocznie jest coś nie tak

I am Godzilla, you are Japan!!
Sad
Użytkownik
**

« Odpowiedz #12 : Styczeń 27, 2010, 14:03:08 »

Daga,ale mnie chodzi o to,ze np podniesliscie cene bo dom wyremontowany a przychodzi sobie jakas tam rodzinka patrzy a sciany sa w kolorach,ktorych nie znosza,podlogi jakich by w zyciu nie chcieli i w tym momencie od razu kalkuluja ile bedzie kosztowalo ich przemalowanie pomieszczen i polozenie np parkietu czy dywanu. Wiec jezeli powiedzmy Wasz sasiad ma ten sam dom na sprzedaz i o iles tam tanszy,bo niemalowany od 5 lat to mnie sie wydaje,ze kupujacy zdecyduje sie na jego dom bo z szybkim remontem typu malowanie, itp wyjdzie mu taniej a bedzie mial to co dokladnie szuka dla siebie. Taka jest moja opinia i jako taka wiedze na ten temat mam wiec dlatego sie wypowiadam.
Mieliscie juz potencjalnych klientow ktorzy przychodzili ogladac Wasz dom?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 14:11:21 wysłane przez Sad » Zapisane

[/url]
kiki
Użytkownik
**

mamusia Oskiego i Filusia

« Odpowiedz #13 : Styczeń 27, 2010, 15:03:42 »

a moze zly moment? kryzys, troche gorzej jest z kredytami, a jednak kupno domu to wieksza inwestycja niz mieszkanie
moze wystarczy troche poczekac i w koncu sie ktos znajdzie :tak:

Daga
Użytkownik
**

« Odpowiedz #14 : Styczeń 27, 2010, 15:59:38 »

My nie sprzedajemy mieszkania tylko dom o powierzchni 240m!!!!! A wiadomo, ze mimeszkania jest o wiele latwiej sprzedac!
Nie napisalam, ze nikt nie przychodzi… w ciagu trzech miesiecy od kiedy dom jest wystawiony na sprzedaz srednio mamy 1 klienta na tydzien… czasami nawet 2 i 3… teraz jest zastoj, bo sa ferie, przynajmniej tak mi sie wydaje!
Co do ceny to jest okazjonalna! Nie podnosilismy jej, a obnizylismy, bo zalezy nam na szybkiej sprzedazy, bo juz czeka na nas nowy dom. Nasz dom jest najtanszy z wszystkich wystawinych domow w naszej okolicy!

W tych pozostalych domach nie wystarczy tylko pomalowac sciany… tam jest wszystko do wymiany! Wszystkie instalacje, okna, podlogi!!!!

Wiem takze, ze ludzie, ktorzy chca kupic dom najpierw ogladna z 50 domow i to w roznych okolicach, po czym dopiero podejma decyzje…

« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 16:04:04 wysłane przez Daga » Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: