Autor Wątek: Bieszczady  (Przeczytany 8456 razy)

gajuszka

• Użytkownik
  • **
Bieszczady
« dnia: Luty 08, 2011, 14:02:25 pm »
Poszukuję na wakacje dobrej bazy noclegowo wypadowej...blisko wejscia na jakies szlaki turystyczne, przyjazne dla malego dziecka, NIEDROGIE, bez luksusów: wystarczy łóżko, bierząca woda, ogrzewanie, i dostęp do kuchenki lub mikrofalowki, byle bylo czysto i niedrogo
co warto zobaczyć? i gdzie można dojść z wózkiem, a gdzie tylko chusta?

santajka

• Użytkownik
  • **
  • Mistrz Kulinarny
Odp: Bieszczady
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2011, 12:38:24 pm »
My teraz byliśmy we wrześniu w bieszczadach w dwerniku .
Było pięknie ,choć pogoda nam trochę nie dopisała ,choć nocleg nam nie odpowiadał to i tak miło wspominamy  ;)
Nocleg mieliśmy u lestka
http://www.ulestka.ovh.org/
Znajomi go wybrali bo juz tam byli na jakimś zjeździe firmowym i zachwalali jak nie wiem ,potem sie okazało że no zachwalali bo w nie wielu miejscach w ogóle byli więc uważali że miejsce super  *;: *;:
My jednak już byliśmy kilka razy w górach z Piotrkiem i oczekiwaliśmy innych warunków ,miejsce jest dla większej ilości osób ,no niby w środku ok ale bez rewelacji ,gospodarze przewrażliwieni na każdym punkcie ,psa nie można dotykać bo to młody wilczur i ma sie słuchać tylko Pana ,i co zrobić jak taki młody wilczur leci do ciebie jak tylko cie widzi bo chce sie bawić  *;:
Lodówka w domu dla gości dostępna ale już zamrażalnik należy do właścicielki i jak sie z niego skorzysta to jest draka  :lol: :lol:
Do domu nie wchodzi sie w butach ,zima nie zima ,deszcz buty zostają na werandzie ,oj no można by troche napisać takich czepialskich rzeczy ,nie wiem w innych miejscach ,czułam sie jak klient ,ja płacę i mi powinno być dobrze i tam gdzie byłam to jestem w stanie polecić miejsca ,bo byliśmy na tyle zadowoleni że sami byśmy tam wrócili a tu człowiek sie czuł jakby oni łaskę robili że nam pokoje wynajęli  :| :| :|
Dom niby fajny bo duży ,kominek ,kuchnia ,dwie łazienki ,na dworze altana z ognichem ,grillem i plac zabaw dla dzieci  :| :| :| przy czym dzieciom to tam nie wiele wolno  :/
no i cena ,dla nas była jeszcze jeszcze ,ale Piotrka 3 latka policzyli jak normalną dorosłą osobę co nam sie wcześniej nie zdarzyło ,zawsze było po połowie albo wręcz jakieś 10 zł ,dopiero Damiana 3 miesięczne dziecko wtedy ,policzyli jako połówkę  :|,co on z nami spał ,ani łóżko ani pościel nic nie zużywał .

Także ja tak ku przestrodze ,nie polecam tego miejsca i piszę żeby sie nie naciąć .
Może na zjazd firmowy jest to super miejsce ,czy na taki wyjazd dorosłą większą grupą ,bo na chlańsko jest tam idealne miejsce i gospodarze bardzo lubią także na taki wyjazd mogę polecić  :P :P :P

Ale sama okolica bardzo fajna ,sporo szlaków ,piękne kręte drogi bardzo nie daleko dwa większe szlaki na połonię wetlińską i caryńską ,pod nimi parking ,kawałek dalej Tarnica ,super sie wchodzi na wszystkie te szlaki z dziećmi ,Piotrek wchodził sam ,Damian w chuście .
Z wózkiem to byliśmy tylko w miasteczku Ustrzyki dolne tam jest bardzo fajne muzeum ,zdecydowanie warte zobaczenia ,choć wózek tachaliśmy tam po schodach bo są chyba trzy piętra  ;)
Jest też szlak którym można pójść nad wodospad ,krótki bo idzie sie 15-20 minut ,tam można z wózkiem

sylka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2011, 10:18:24 am »
Poszukuję na wakacje dobrej bazy noclegowo wypadowej...blisko wejscia na jakies szlaki turystyczne, przyjazne dla malego dziecka, NIEDROGIE, bez luksusów: wystarczy łóżko, bierząca woda, ogrzewanie, i dostęp do kuchenki lub mikrofalowki, byle bylo czysto i niedrogo
co warto zobaczyć? i gdzie można dojść z wózkiem, a gdzie tylko chusta?

dołączam się do zapytania, planujemy wyjazd na drugą połowę maja  :)

caltra

• Użytkownik
  • **
  • " wczorajszy ból jest dzisiejszą siłą"
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2012, 12:00:19 pm »
Ja ponawiam zapytanie o bieszczady :)

Asiek

• Album
  • Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2012, 12:36:29 pm »
Czy ktoś może polecić sprawdzone noclegi nad Soliną?

fio

• Użytkownik
  • **
    • Detailing Auto :)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2012, 00:35:51 am »
ja co najwyżej mogę polecić pole namiotowe, ale pewnie Cię to nie interesuje ;)

Ewa

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2012, 17:37:08 pm »
tez szukam

Asiek

• Album
  • Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2012, 20:52:09 pm »
ja co najwyżej mogę polecić pole namiotowe, ale pewnie Cię to nie interesuje ;)

Nie, raczej nie  ;)

Dżoana

• nieustraszony
  • Administrator
  • Użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2014, 10:37:24 am »
Szukamy jakiegoś domku z kominkiem w Bieszczadach. Ktoś coś poleci ?

Katiuszka

• Użytkownik
  • **
  • Sens w tym, że nie mogę go tak łatwo odnaleźć!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2017, 14:45:41 pm »
Jak nigdy w życiu, już zarezerwowaliśmy wakacje w Wetlinie ☺ Nigdy nie byliśmy w Bieszczadach, w sumie tacy z nas znawcy, że chcieliśmy tam jechać w ferie, zadzwoniłam do gościa w sprawie noclegów, a ten, że cały styczeń i luty ma wolny, bo to nie sezon. Zaczęłam grzebać w internecie i faktycznie, szlaki tam praktycznie niedostępne, śnieg po kolana minimum, na połoninach szlaki praktycznie niewidoczne są. Także na zimę będą Tatry, a latem Bieszczady. Co warto zobaczyć ? Info mam tylko z neta, nikt znajomy nigdy nie był.
Filip

Ignasiek

Łucja

Vizka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 22, 2017, 20:32:33 pm »
Polonina Wetlinska i Catynska /w wetlinie ciekawe nalesniki, jakby gofry, mega porcje/
Tarnica
Zapora w Solinie
Kolejka waskotorowa
Drezyny rowerowe
Browar, tylko nie pamietam nazwy, juz wiem Ursa Major
Wystawa miniaturowych cerkwii
Same.cerkwie po wioseczkach
Takie mini zoo lesne, kolo kolejki
Skansen w Sanoku
Jak lubicie motoprzygody, to mozna odnalezc drogi z brodami i przejechac rozchlapujac troche wody.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2017, 20:35:12 pm wysłana przez Vizka »

Katiuszka

• Użytkownik
  • **
  • Sens w tym, że nie mogę go tak łatwo odnaleźć!
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 22, 2017, 23:21:20 pm »
Vizka dzięki, tylko żeby nam czasu i siły starczyło na te atrakcje ☺ chociaż będziemy 11 dni, to może damy radę, tylko na wędrówki po górach musimy Łucji sprawić nosidło. Mam chustę, ale nigdy nie nosiłam jej na plecach cholera, nawet nie wiem, czy by się dała zamotać. No i 13 kg wagi. Tak czy tak, trzeba ją będzie wrzucić na plecy.
Pogrzebałam na jutubie, z takich typowych atrakcji wiadomo oprócz chodzenia jeszcze Muczne i żubry, Jeziorka Duszatyńskie, Wodospad za błotami, no jest tego, już się nie mogę doczekać  :yahoo:
Filip

Ignasiek

Łucja