Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SZAFA - zabudowa całej ściany  (Przeczytany 4184 razy)
anioł frustrat
Użytkownik
**

« : Kwiecień 15, 2012, 20:49:06 »

trafiłam dziś na gruponie na fajną promocję - tak mi sie przynajmniej wydaje, ze jest fajna...
http://www.groupon.pl/oferty/katowice/Indeco/4928915
jeszcze jest aktualna

może czegoś nie doczytalam, bo to mój pierwszy raz, ale ... mam wrazenie, że za 300 zł można fajnie zabudować całą scianę
(wymyśliłam sobie ścianę z szaf, z frontem z białej mlecznej nieprzezroczystej pleksy, na aluminiowych wzmocnieniach), z galerii firmy wynika, że robią takie rzeczy, że grupon przewiduje fanaberie klienta... tylko tak sie zastanawiam...? jak to działa? i czy rzeczywiscie działa?

może coś myle, ale... jesli biorę jeden grupon to wstawiam 1 szafę; biorę 3 grupony to wstawiam 3 szafy?

olorobal
Tysi-mama
Użytkownik
**

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 15, 2012, 20:51:55 »

Nie lookałam w linka, ale 300zł to same drzwi kosztują :)

Nas szafa szer 4 czy 4,5m kosztowała 2,5tys - sam materiał, bo montaż samodzielnie.

anioł frustrat
Użytkownik
**

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 15, 2012, 20:54:18 »

niby jest to kupon na 700 zł - 99 za grupona... czyli 600 zł jedna szafa - minimum 1,5 metra...
pokój mojego dziecka ma 4,5 m szerokosci i jakies 5 długosci... i postanowiłam skrócic go o metr tworzac przepastną przestrzeń szaf... przy załozeniu, ze ten grupon to ... realna oferta, to wynika z tego, ze za 3 grupony mogę miec 3 szafy po 1,5 metra każda...

w zyciu nic nie kupowałam na gruponie

bańka
Użytkownik
**

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 15, 2012, 21:02:46 »

ja to rozumiem tak, że musisz zamówić minimum 1,5 metra szafy ( Oferta obejmuje 99 zł za groupon wart 700 zł na wykonanie szafy lub garderoby z drzwiami przesuwanymi (min. 1,5 m) z oferty Indeco z dojazdem do klienta ) i wtedy możesz wykorzystać ten grupon, ale  1 groupon można wykorzystać na wykonanie 1 szafy wnękowej (obudowa, półki, drzwi) ... nie wiadomo na ile wycenią Ci te 1,5 metra i czy w tą wycenę nie jest już wkalkulowany koszt tej "zniżki" :/
ale nie chce mi sie wierzyć w taką "promocję", mam szafę z białego mlecznego szkła na całej scianie z metalowymi wzmocnieniami właśnie, robił nam to gość prywatny (a nie firma Indeco, która pewnie za samo to, że jest firmą Indeco sobie policzy słono) i wiem ile zapłaciłam :/

jula
baletnica
Weteran Forum

Bułgarski onanista

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 15, 2012, 21:04:22 »

A to nie jest po prostu upust o 700 zł w cenie 99 zł ?

I am Godzilla, you are Japan!!
bańka
Użytkownik
**

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 15, 2012, 21:05:20 »

o to to właśnie :)
pod warunkiem, że szafa ma minimum 1,5 metra, tak myślę...

dolokaj
Użytkownik
**

młoda mama z długim stażem

« Odpowiedz #6 : Kwiecień 15, 2012, 21:07:31 »

No ja też tak to rozumiem jak dziewczyny
szafę na jednej ścianie w jednym pokoju policzą jak JEDNĄ szafę, wartość wykonania za 4,5 m jakieś 5-6tys pewnie /zgaduję/, z czego za pierwsze 700zł masz grupona po 99, a resztę trza zapłacić

olorobal
Tysi-mama
Użytkownik
**

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 15, 2012, 21:13:24 »

Aaa to teraz jak Dolo wyjaśnieła to kumam ;)

anioł frustrat
Użytkownik
**

« Odpowiedz #8 : Kwiecień 15, 2012, 21:15:40 »

postanowiłam do pana zadzwonić :) i zapytac o ich szafy... no wiec... ceny równie mjodne jak szafa z mych marzeń i snuuuuuffff :) a to 700 zł to rabat w cenie produktu... czyli jak moja szafa kosztuje 8 tys... to w promocji mogę ja nabyc za 7300 :)

dolokaj
Użytkownik
**

młoda mama z długim stażem

« Odpowiedz #9 : Kwiecień 15, 2012, 21:16:53 »

no to dużo się nie pomyliłam  ;)

happy
Użytkownik
**

« Odpowiedz #10 : Kwiecień 15, 2012, 22:22:32 »

to jest napisane w warunkach oferty ;)

"Przed podpisaniem umowy wartość grouponu jest odejmowana od kosztów realizacji"

magdalena
Torres' wife to be ;)
Użytkownik
**

« Odpowiedz #11 : Kwiecień 15, 2012, 23:58:05 »

Ciekawe ile osób bez głebszego zastanowienia się kupiło grupon, myśląc że będa mieli szafę za 99 zł....

CINDERELLA IS A PROOF THAT A NEW PAIR OF SHOES CAN CHANGE YOUR LIFE ;)

www.pajacyk.pl
anioł frustrat
Użytkownik
**

« Odpowiedz #12 : Kwiecień 16, 2012, 00:06:44 »

raczej niewiele, bo grupon tak skonstruowali, że po wycenie w domu klienta nie mozna się już wycofac, jesli sie wycofasz, tracisz kasę z gruponu...  jak ktoś rzucił okiem na to co robi firma łatwo wydedukowac, za ile robią szafy, a robią naprawdę fajne i nowatorskie rzeczy...

cennik mają tak skonstruowany, ze tak naprawdę kupuje sie kota w worku; nie lubię takich ofert, bo to po prostu nieuczciwe dla kupującego;

to mniej wiecej tego typu oferta, co hasła z allegro - "panele + montaż gratis"... pod warunkiem, ze u montażystów kupisz listwy wykończeniowe, piankę etc.; potem się okazuje, ze to co "oszczedzisz" na metrze paneli utopisz w wykończeniu

mrowka456
Użytkownik
**

mamusia Juleczki

« Odpowiedz #13 : Kwiecień 16, 2012, 18:09:51 »

szafy wnekowe fajna sprawa :) u mlodej w pokoju mam wneke ktora cala zajmuje taka szafa , zamiast drzwi sa lustra takie solidne , dwoje dzwi przesuwnych ,calosc szerokosc ok 2m , wysokosc oczywiscie do sufitu :) naprawde fajna opcja bo wszystko ladnei sie miesci

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: