Autor Wątek: Nadżerka...ciąża? dziwne objawy  (Przeczytany 12733 razy)

Paprotka

• Świeżak
Nadżerka...ciąża? dziwne objawy
« dnia: Sierpień 29, 2012, 10:35:57 am »
Witajcie!

Opiszę Wam co ostatnio obserwuję i odczuwam i proszę napiszcie czy miałyście kiedykolwiek coś podobnego. Jeśli tak, to co to było?

Wszystko wskazuje na zbliżającą się miesiączkę:
-wrażliwe piersi,
-nerwowość,
-dziwne smaki np. na czekoladę
-wypryski na twarzy,
-ból podbrzusza i okolicy krzyżowo-lędźwiowej
-zmęczenie i ciężkie nogi (wewnętrzna część ud).

I pewnie pomyślałabym, że lada dzień dostanę okres, gdyby nie dwie niepokojące sprawy.

Po pierwsze RÓŻOWA WYDZIELINA Z POCHWY...Po raz pierwszy mam taką. Wygląda jak serek homogenizowany w kolorze różowym. Pojawiła się dwukrotnie w poniedziałek raz i we wtorek raz.
Druga sprawa owulację miałam w piątek (wszystkie objawy na to wskazywały). Czy można mieć okres 5-6 dni po owulacji? chyba nie bardzo.

Jeśli chodzi o współżycie ostatni raz stosunek przerywany w niedzielę, po czym w poniedziałek wydzielina w kolorze różowym (ale dopiero po około 18 godzinach os stosunku).

Do tego lekkie swędzenie i zaczerwienienie pochwy...
Wizyta u ginekologa dopiero za dwa tygodnie. Czy możecie mi podpowiedzieć co może być przyczyną takich objawów? Z góry dziękuję.

Paprotka

• Świeżak
Odp: Nadżerka...ciąża? dziwne objawy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2012, 13:11:46 pm »
Przeanalizowałam bardzo dokładnie ostatnie tygodnie i stwierdzam, że ciąża to być nie może. Nie ma takiej opcji.

Ostatni pełny stosunek miał miejsce w 8. dniu cyklu, czyli dzień po okresie, gdzie mam na pewno dni niepłodne. Potem tylko miziaki i takie tam... Dopiero w niedzielę przerywany.

Napiszcie proszę na co mogą wskazywać powyższe objawy? Będę wdzięczna.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2012, 15:22:22 pm wysłana przez Paprotka »

Sad

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2012, 13:38:04 pm »
Moze byc nadzerka lub obtarcie.

Paprotka

• Świeżak
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2012, 13:52:06 pm »
Myślałam też o obtarciu.
Przy nadżerce wydzielina ponoć nieprzyjemnie pachnie...a u mnie nie. Wczoraj i dziś już się nie pojawiła ta różowa. Dziś bardzo niewielka ilość normalnej mlecznej.

Objawy typu ciężkie podbrzusze i lekkie bóle krzyża są nadal. A to chyba nie świadczy ani o nadżerce, ani o obtarciu...sama nie wiem.

W głowie mam obraz ciąży i niepotrzebny stres...:)

Niteczka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2012, 13:52:16 pm »
Paprotka w ciąże w 8 dc też można zajść, stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcyjną

bardziej zwróciłam uwagę na wydzielinę o charakterze serka + świąd - to może być oznaka kandydozy pochwy - po stosunku może być plamienie z uszkodzonego nabłonka

niemniej kandydoza i ciąża – nie wykluczają się wzajemnie

wizyta u ginekologa potrzebna od zaraz + leki dla ciebie i partnera (jesli to kandydoza)

albo zrób test ciążowy

Paprotka

• Świeżak
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2012, 14:42:11 pm »
Test chyba zrobię dla pewności... aczkolwiek nie wydaje mi się, by była to ciąża.

Sprawdziłam objawy tej całej kandydozy, nie bardzo mi to pasuje. Taka wydzielina pojawiła się tylko dwa razy. Świąd rzeczywiście jest nadal, ale to trwa już jakiś czas. Nie jest jakoś specjalnie uciążliwe, ale odczuwalne.
Początkowo sądziłam, że to przez zmianę kosmetyków.

Ciekawią mnie natomiast te objawy typowe dla miesiączki. Czy ew. ciąża daje objawy dwa tygodnie po stosunku? Jeśli tak, to jakie?

kurcze, biegnę po test... wystraszyłas mnie nie na żarty tą ciążą.... :(

hekate

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:55:27 pm »
mi to tez na grzyba wygląda, to typowy objaw- taka wydzielina. Ale tak na prawdę diagnozę postawić może tylko lekarz jak cie zbada

Paprotka

• Świeżak
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 31, 2012, 09:15:11 am »
Być może jakaś infekcja, bo objawy typu ból kręgosłupa mijają. Z resztą różowa wydzielina pojawiła się tylko dwa razy, może faktycznie obtarcie:)

Te bóle nóg i pleców wiążę też z moimi ostatnimi wycieczkami, dużo chodzenia, sporo alkoholu niestety i mało snu. Ogólne zaniedbanie trwające kilka ładnych dni.

Testu nie robię, poczekam:) Ale teraz jestem już pewna, że to nie ciąża. Nie ma takiej możliwości, chyba że plemniki wchłaniają się przez skórę:) :D

monique

• akin
  • Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 02, 2012, 00:04:43 am »
heh, pamietaj ze podczas stosunku facet ma wytrysk płynu który również zawiera plemniki więc to że nie skończył w tobie to nie daje gwarancji. Trzymam kciuki żeby to nie była ciąża bo jak widze nie chcesz jej i daj znać co ci gin powiedział

Paprotka

• Świeżak
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2012, 10:58:03 am »
Wszystko ok, to nie ciąża:)
Dostałam najzwyklejszą w świecie miesiączkę:)  :jupi:

różowa wydzielina to widocznie było obtarcie, a pozostałe objawy to zwykła miesiączka...ufff:)

Jest to niezwykle dziwne, że 8 dni po owulacji, ale jednak:) mój cykl już po raz drugi trwał 25 dni, coś się zmienia:)

Teraz na pewno będziemy bardziej uważać.
Dzięki serdeczne za wsparcie:)
Pozdrawiam.