Autor Wątek: Krwawienie po stosunku  (Przeczytany 12026 razy)

dori

• Użytkownik
  • **
Krwawienie po stosunku
« dnia: Kwiecień 01, 2009, 15:14:56 pm »
Pierwszy raz mi się cos takiego zdazyło i się porządnie wystraszyłam  :/ Teraz po kilku godzinach nadal delikatnie plamię. Możecie mi podpowiedziec co to takiego?

Do gina idę a dopiero w maju mam wizytę  :/

FF   CHOMIK
ǝlz ǝızpǝq ʞɐʇ ı ɐ ǝıʍolƃ ɐu ɔɐʍɐʇs zsǝzoɯ

bacha

• Metamorfozy-zdjęcia
  • Użytkownik
  • *
  • ₪ ø ııı •o.
Odp: Krwawienie po stosunku
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2009, 17:22:41 pm »
Może nie byłaś dostatecznie nawilżona. Zrobila się ranka i krwawi, a że środowisko w pochwie jest cały czas wilgotnie i nie dochodzi tam dużo świeżego powietrza to wolniej się goi.
Ale to tylko moje domysły. Jeśli do jutra nie przejdzie radziłabym iść do ginekologa.

Vanilka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2009, 17:33:54 pm »
A boli Cię? Bo jak nie to albo po prostu coś tam otarło może,albo jakieś naczynko pękło,a jak nie to może nadżerka?
A który masz dzień cyklu?

dori

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2009, 20:10:41 pm »
Z nawilżeniem nie było problemu bo zawsze uzywamy żelu. A mam 23 dc i nic mnie nie boli raczej jak o tym myslę to dyskonfort  *;:

FF   CHOMIK

Malinka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 04, 2009, 00:00:55 am »
Dori radzę przyśpieszyć wizytę. Może to być z nadżerki. Powodów krwawienia kontaktowego jest wiele i warto to zbadać.

Haszczuś

• Mamusia Zosieńki i Wojtusia :)
  • Użytkownik
  • **
  • Nic mi się nie udało tak jak Syn!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2009, 02:18:22 am »
Może być nadżerka, jakiś polip, może być zakażenie bakteryjne (ja tak miałam) czy grzybek. Wcale nie musisz tego zauważyć. Również radzę przyspieszyć wizytę, miesiąc to dużo...

"Tak jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach."

kasia 79

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2009, 14:30:45 pm »
ja pare razy krwawiłam gdy nie byłam dostatecznie rozbudzona, po prostu jakieś naczynko pękło gdy partner wszedł we mnie zbyt szybko.
Krwawienie może też pojawić się podczas owulacji...

sylka

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2009, 15:18:55 pm »
też radze się wybrać do lekarza szybciej, u mnie okazało się że mam zapalenie jajników i bez antybiotyku się nie obyło...

czacza

• Gość
Krwawienie :(
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 28, 2009, 01:04:58 am »
Witam, jestem tu nowa, chciałam się Was poradzić w sprawie, na którą nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jestem już umówiona do lekarza, ale trochę potrwa zanim doczekam swojej kolejki :/

Chodzi o sytuację, która zdarzyła mi się drugi raz, a mianowicie współżycie w ostatnim dniu krwawienia, kiedy było ono już tak skąpe (dosłownie kilka kropli przez cały dzień), że wieczorem uznałam, że nie ma przeciwwskazań. Krótko po współżyciu okres jednak wrócił i poleciało dość dużo krwi :/ Poprzednim razem krwawienie przedłużyło się do 14 dni (jeden jedyny raz mi się to zdarzyło). Teraz jestem w 5 dni cyklu i boję się, że sytuacja się powtórzy.

Czy wiecie czym to może być spowodowane? Czy to normalne? Dodam, że mam 22 lata, nie mam nadżerki, jestem regularnie badana, cytologia również ok. Nie biorę tabletek anty.

PS. Ten wątek założyłam też na ginekologii, ale potem zauważyłam przekierowanie pod ten adres, z góry sorry.

dori

• Użytkownik
  • **
Odp: Krwawienie :(
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 28, 2009, 08:11:34 am »
Rozumiem że po współżyciu okres potem jeszcze trwał 14dni ? Czy krócej bo tego nie zrozumiałam  :gafa:
Ja miałam też kiedys podobna sytuację że współżyłam krótko po zakończeniu okresu i miałam prawie zaraz po dośc duże krwawienie ale trwało ono 1-2 dni. Wtedy założyłam że poprostu jeszcze nie wszystko ze mnie wyleciało ;)
Inną możliwością jest to że pękło Ci jakieś naczyńko w środku i stąd krwawienie, choć dziwne jest że tak długo to krwawienie trwało. Tak czy siak lekarz powinien Cię zbadać ;)

FF   CHOMIK

czacza

• Gość
Odp: Krwawienie :(
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 28, 2009, 09:16:09 am »
Łącznie 14 dni :) Dzięki za odpowiedź. 9 października mam usg, więc dokładnie się dowiem czy coś jest nie tak. Teraz mam 6 dzień i jest raczej plamienie, zobaczę co dalej.

Klaudia

• Użytkownik
  • **
  • Ja i Ich Troje ;)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 30, 2011, 19:30:47 pm »
Podnoszę, mimo uwagi, która mi się na wstępie pojawiła.  ;)

Ostatnio nie kochaliśmy się kilka dni (dłuższa przerwa  :P) i dzień po stosunku miałam takie dziwne łososiowe plamienie.  :/ Nie byłoby w tym pewnie nic dziwnego (zwłaszcza, że było dość "mocno"  ;) ), gdyby nie fakt, że zaraz po i przez cały dzień nic się nie działo. Dopiero następnego dnia - duża ilość różowego śluzu.

Czy to normalne? Zdarza Wam się?
Bo ja oczywiście schizuję...  *;:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2011, 19:32:56 pm wysłana przez Klaudia »