INHALATOR - INHALACJE

<< < (9/35) > >>

yankosz:
Posiadam w?a?nie tak? Zadb?ock? mgie?k? solankow? . Chc? synowi (5 lat ) zrobi? z niej inhalacje za pomoc? nebulizatora . Roztwór do inhalacji przygotowywuje si? z jednej cz??ci solanki i dwóch cz??ci wody, tylko nie wiem ile razy w ci?gu dnia lub tygodnia mo?na j? stosowa? . Obszuka?em do?? du?o ró?nych stron i wszystkie tylko podaj? ile z czym wymiesza? a nikt nie napisa? ile razy stosow?. Je?li kto? jest zorientowany bardzo prosz? o odpowiedz . :)

dori:
yankosz ja bym robi?a raz dziennie chyba. Ja chyba b?d? musia?a wybra? si? do lekarza bo katar nam nie przechodzi i chyba zaczyna sp?ywa? i wtedy porozmawiam z naszym pediatr? o tych inhalacjach. Jak si? czego? wi?cej dowiem to napisze.

esmeralda ja szukaj?c info o wodzie zab?ockiej napotka?am si? ?e lekarze dla astmatyków polecaj? bardziej sól iwonick? ni? zab?ock?. Ma wi?cej mikroelementów.

tigi80:
od wczoraj mamy inhalator - nebulizator ( to to samo ? )
mam pytanie:
jak mam oprócz inhalacji podawa? jeszcze dziecku syropy... to te syropy lepiej przed inhalacj? czy PO ?
tzn. inhalacja z leków a oprócz tego przeciwgor?czkowy syrop itp...

aaa kto? pisa? o Mucosolvanie wlany do inhalatora - jest specjalny Mucosolvan do nebulizacji

dori:
tigi fachowo to inhalator pneumatyczny nebulizator nie wiem czy to jakas ró?nica wg mnie dzia?aja tak samo  ;)

My jeszcze w szpitalu mieli?my zalecone aby inhalacje robi? co najmniej pó? godziny przed jedzeniem i po? godziny po. Podczas inhalacji mo?e si? odrywa? wydzielina i je?li jad?o pi?o to mo?e czasem z t? odrywaj?ca si? wydzielin? wyplu?.

symbolica:
Tak tigi jest specjalny  Mucosolvan w kroplach do inhalacji - jest tylko na recept? wi?c trzeba si? pofatygowac do przychodni i za?atwi?...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona