Autor Wątek: Ciężarówki 2018 :)  (Przeczytany 4783 razy)

gosjaak

• Użytkownik
  • **
Odp: Ciężarówki 2018 :)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 24, 2018, 12:28:56 pm »
Hej

Dziewczyny czy tez macie mega rozkojarzenie ?? Zapominam o ważnych wydarzeniach. Dziś Domi ma łyżwy - gdyby nie T. zapomniałabym, jutro zajęcia dla rodziców w przedszkolu, gdyby nie sms od wychowawczyni nie pojechałabym .... totalna zamieć.

Dalej walczę z sprzątaniem po remontowym.

Przeziębienie mnie dopadło, wczoraj leżałam cały dzień bez sił.

Soul tym razem niespodzianka czy juz znacie płeć ? Co prawda zasugerowałaś imieniem, jednak wolę dla pewności zapytać. Ty znowu w biegu urodzisz i poczujesz niedosyt  ;)

Delfina pochwal się domkiem jaki budujecie. U nas to pozostaje w sferze marzeń. Generalnie jest gdzie, ale jest za dużo ALE. Dlatego cieszymy sie tym co jest. Piętro domu na poddaszu w zupełności nam wystarczy :)
Wyprawkę mamy w całości, bo płeć ta sama, dokupię tylko drobiazgów których mi brakowało przy poprzednich pannach  :)

Tym razem chce przewijak mieć w łazience, a nie na łóżeczku w sypialni, zobaczymy jak to się sprawdzi. Zresztą na początek moj T zrobi łóżeczko dostawne, wiec i tak przewijak będzie na to za duży, a na komodę miejsca nie mamy. Marzy mi się takie łóżeczko z zamykanym bokiem na kółeczkach tak bym w ciągu dnia miała Gwiazdę ze sobą cały czas  :marzyciel:

delfina

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 25, 2018, 00:03:16 am »
gosjaak oj zdecydowanie tak mam jak ja to nazywam amnezję ciążową. Zapominam i mylę dni tygodnia. Dzisiaj na przykład moje dziecko poszło z całym ekwipunkiem na trening do szkoły- niepotrzebnie ponieważ okazało się, że dzisiaj przecież środa nie czwartek  ;) 

O dobry patent z przewijakiem w łazience! nie trzeba latać z miseczkami po ciepłą wodę do łazienki. I czego ja na to wcześniej nie wpadłam  ;)

Pochwalę się domkiem jak przypomnę sobie jak wstawia się zdjęcia. O i suwaczk muszę sobie wkleić bo zaraz minie połowa ciąży a ja nadal nie mam suwaczka  :)

Ja z wyprawki muszę kupić WSZYSTKO. Będąc na wakacjach u rodziców gdzie jeszcze przwtrzymywałąm swoją wyprawkę stwierdziłam,że przecież dzieci już więcej mieć nie będę i po co to ma leżeć i się kurzyć. Posegregowałam i oddałąm wszystko!! A za 2,5 miesiąca okazało się że jestem w ciąży. Nie ma to jak ironia losu  :lol:

Czuję takie delikatne smyranie w dole brzucha i zdecydowanie jestem pewna, że to To!

Soul

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 27, 2018, 12:08:35 pm »
Rozkojarzenie taaak. Ale pilnuję się, odkąd w pracy zapłaciłam gościowi za nie tą dostawę jaką przywiózł, dostał do łapy 400 zł więcej - ale się uczciwie zreflektował i zaraz powiedział  :nie powiem:  :lol: Jak pójdę na L4 to dopiero klapnę i będzie.... póki jestem na chodzie jakoś idzie..

gosjaak, u mnie nóżki skrzyżowane były na połówkowym, jeszcze bede miec ostatnie usg, ale ja WIEM że to synek :) jestem pewna, i irytuje mnie, jak ludzie mi życzę córeczki, grrrr. Jakby było piąte dziecko, to też na pewno byłby chłopczyk  :rotfl: u nas specjalizacja w temacie płci, jak u ciebie gosiu :) I wcale mi to nie przeszkadza :) Ja marzyłam o kolejnym dziecku, większej gromadce, a nie osobniku innej płci do uzupełnienia kolekcji.

Pokaże wam tycie łóżeczko z pościelą, na próbę skręciłam, jest jeszcze mniejsze niż 100/60 cm, rozmiarów kołyski, ale jest taaakie słodkie  :)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2018, 12:11:58 pm wysłana przez Soul »

gosjaak

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 31, 2018, 13:52:38 pm »
Soul mnie było niesamowicie przykro jak Teściowa powiedziała do T.: "... zaś dziewczynka? tos sie nie postarał .... " miałam łzy w oczach. Powiedziałam że Mała jest zdrowa i to jest dla mnie najważniejsze, a na płeć wpływu nie mamy. Śliczne łóżeczko :)

Kupiluśmy bazę isofix i fotelik  :marzyciel: może jutro wyciągnę wózek i zobaczę jak sie to komponuje. Do tej pory nie mieliśmy fotelika wpinanego w wózek i tego brakowało przy szybkich zakupach. Więc punkt pierwszy brakujących rzeczy zrealizowany  ;)

Trochę szpitalnie mamy, mnie dopadło przeziębienie, na zatoki zeszło i sie męczę  :/ Magda gil po pachy, 2 doby gorączkowała. Domi miała taki katar jak nigdy, dosłownie lało się z nosa, oczy całe czerwone. Udało sie opanować wapnem. Z Madzią też walczę zeby nie rozłożyła sie bardziej, bo dopiero skończyła antka na anginę. Liczyłam na jakieś spektakularne efekty po wycięciu 3 migdała, a to wcale tak nie jest. Znowu spokorniałam. Wszystko potrzebuje czasu. Nawet wczoraj sie zastanawiałam czy nad morze nie pojechać na 3 tyg ... . Teraz jest idealny moment, marzec mnóstwo jodu. Domi nam własnie taki pobyt wyciagnął z wiecznej anginy ....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2018, 13:57:25 pm wysłana przez gosjaak »

gosjaak

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 04, 2018, 04:45:08 am »
Impreza rodzinna i tekst chrzesnicy T. : ale zmaściłeś sprawę, znowu baba .... podziałało to na mnie jak płachta na byka. Powiedziałam parę nieprzyjemnych słów ... jakby bycie mamą 3 córek było karą ... Oni tak myslą ... porażka. Dobrze ze nie widuje ich na codzień.

Soul

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 05, 2018, 08:09:57 am »
gosjaak, współczuję... Ja się przy Jasiu tak bardzo przejmowałam komentarzami.. Bardzo.. Ryczałam, brałam do siebie, itd.. Potem w międzyczasie jak Jaś miał niecałe 2 lata, koleżanka zaszła w ciażę. Niestety nieprawidłową.. Od 9 tygodnia jakieś podejrzenia, potem kilka usg w 12 tc, prenatalne i wady nie do leczenia, budowa płodu w połowie tylko kompletna, jeśli chodzi o kościec i narządy :( Instytut Zdrowia Dziecka z sercem się nią zajął, ale wspieranie jej, bycie obok niej podczas tego całego procesu usunięcia ciąży, to było zmieniające doświadczenie.. Bardzo cenne, mimo że cholernie trudne.

I teraz mogą sobie ludzie gadać co chcą.. Tak łatwo się skupia i wybrzydza w temacie płci, ludzie nie doceniają zdrowego dziecka, jakie tragedie zdarzają się czasem tuż obok.. Także niech sobie gadają gosiu!
Masz piękną, zdrową córeczkę, bądź w dobrym humorze, ona czuje twoje emocje. Może to twoja ostatnia ciąża, więc nie daj sobie popsuć tych chwil :)

hipa

• Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.
  • Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 05, 2018, 09:53:48 am »
Gosiu, a ja, decydują się na trzecią ciąże, chciałabym właśnie mieć trzecią córeczkę    :marzyciel: Cudnie mieć taki babiniec - zawsze będziesz miała z kim poplotkować o babskich sprawach!

ja myślę, że te teksy to takie przyjęte kanony ... albo zazdrość ludzka?
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2018, 09:55:19 am wysłana przez hipa »

gosjaak

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 05, 2018, 19:31:53 pm »
Dzięki dziewczyny. Troszkę mi przeszło, jednak nie wiem czy pojawię się u nich przez najbliższe miesiące. Potem jak juz Maleńka będzie z nami to będzie a tiu tiu tiu do zesrania ... nad "zmaszczoną" sprawą :/ .... juz jestem zirytowana. Kurcze chyba jednak mi nie przeszło ....  *;:

Soul

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 06, 2018, 11:27:21 am »
Niezmiennie polecam jakieś zakupy na poprawę humoru...  :]
W Lidlu jest sporo przecen, rajstopy cieplutkie ciążowe, dużo niemowlęcych ubranek z bio bawełny.. Albo w necie sobie lub dziecku coś zamów...

:)

gosjaak

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 06, 2018, 11:42:22 am »
Dzis wizyta, zmieniłam gina  ;) Tamta przychodnia mnie wkurzała ... dużo by opowiadać.  Teraz wybrałam takiego, który był przy porodzie Magdy, nadal pracuje w szpitalu w którym chcemy przywitać Gwiazdę, ma nieposzlakowaną opinię i jest tańszy  :).

Po wizycie mam plan na małe zakupy  ::

gosjaak

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 06, 2018, 21:33:53 pm »
 :) :) :)

Cóż to była za wizyta, cóż za lekarz - C U D O W N Y   ;)

To była dobra zmiana. Mała jest mała, od razu przepływy sprawdzał, jest ok. Termin się przesunął o 10 dni na 13.06. Z Madzią było tak samo. Jestem spokojna pod jego skrzydłami. Normalnie się zakochałam  :marzyciel: ;) Szyjka pięknie trzyma, wszystko pięknie, same ochy i achy :)

fio

• Użytkownik
  • **
    • Detailing Auto :)
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 07, 2018, 22:36:10 pm »
o człowieku, ale ten czas śmiga!

Soul Ty zaraz rodzisz! A właściwie to kto się kryje w brzuszku?

Jak się czujecie dziewczyny??

delfina

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 08, 2018, 12:51:30 pm »
gosjaak nie przejmuj się totalnie gadkami innych ludzi. Nie da się zadowolić wszystkich. A dziecko najważniejsze żeby było zdrowe . Matko nie do pojęcia ze takimi uwagami sypia dorośli ludzie. Przecież płci dziecka nie wybiera się w supermarkciecie, nie mamy na to wpływu.

soul jakie cudne palmy. Jak się czujesz?

Ja miałam ostatnio przygody zdrowotne- dwa razy zemdlałam. Ostatni raz wczoraj w pracy. Wiec od dzisiaj jestem na zwolnieniu. Wszystkie wyniki mam świetne, ciśnienie w normie itd Za to miałam mega dużo stresu w pracy, nasza jednostkę reorganizują i jest wprowadzana masa zmian, kupa roboty itd Do tego moje studia, wiadomo obowiązki domowe, wymagający Szymon i wszystko odbija się niestety na moich nerwach a wiadomo stres w ciąży nie jest wskazany.

gosjakk super ze trafiłaś na dobrego lekarza. I co zrobiłaś już jakieś zakupy dla dzidzi?

Ja 19 lutego mam połówkowe i mam nadzieje ze dzidziol pokaże co tam ma między nogami.

20 lecimy do Hiszpanii na tydzień i mam nadzieje ze do tego czasu zdążę odpocząć i już więcej nie będę miała przebojów z mdlanie.

Soul

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 26, 2018, 11:53:56 am »

soul jakie cudne palmy. Jak się czujesz?

Nie palmy, tylko paprocie!!  :rotfl:

I jak po usg delfina, wiadomo kogo nosisz pod sercem? :)

My wróciliśmy z tygodnia wędrówek po puszczy białowieskiej, teraz pomalusieńku zabieram się za szukanie ciuszków, w końcu kartony wylądowały w pokoju.. Fizycznie czuję się słabiej, mocno zmęczona tyloma miesiacami w pracy..

gosjaak

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 26, 2018, 15:26:50 pm »
Soul ale juz nie pracujesz ??

Mnie dopadlo zapalenie oskrzeli, spojówek. Leżę od 3 dni, antybiotyk powinien niebawem zadziałać. Obaw ogrom, zeby Małej nie zaszkodził, jednak nie bylo wyjscia ... . Byłam na dyżurze w niedzielę. Wchodzę do poczekalni, ludzi multum. Pytam kto ostatni to 3 DOROSŁYCH facetów zaczyna się kłócić który jest który  :nie powiem:. Miałam cimne okulary, światłowstręt, załzawiona, z gorączką .... więc nawet się z nimi nie kłóciłam tylko siadłam grzecznie w kącie. Młody chłopak powiedział ze teraz jest jego kolej i zebym weszła przed nim - to był miód na moje uszy  :marzyciel:. Będąc w gabinecie, lekarz pyta o nazwisko, mówie a on na to - pani jest ostatnia. Mówie, ze chłopak który teraz miał wejść mnie przepuścił, jestem w zaawansowanej ciaży, a on ze zdziwieniem pyta - 10 osób Panią przepuściło ?? Zatkało mnie ... pytam czy mam wyjść i poczekać na swoja kolej wg listy. To zapytał grzecznie co mi dolega .... strasznie przykro mi się zrobiło.

Ze ludzie mają znieczulicę - ok, ale lekarze ??   :wściekły: 

Generalnie cieżki okres za mną, Mamie zdiagnozowali nowotwór, za pare dni idzie do szpitala na op, Bratowa straciła maluszka ...
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2018, 15:32:10 pm wysłana przez gosjaak »