Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda nowoczesny krem do twarzy

Wybierz nowoczesny krem do twarzy, który pielęgnuje i chroni przed słońcem

Data publikacji 23 sierpnia, 2023

Czy wiesz, jaka jest główna przyczyna powstawania zmarszczek na skórze? Wydaje się, że to upływ czasu i procesy starzenia, są za to odpowiedzialne. Tymczasem, aż 80% oznak starzenia się, jest spowodowane promieniowaniem UV. Dowiedz się już dziś, jak skutecznie chronić skórę twarzy przed słońcem.

Czy wiesz, jakiej ochrony potrzebuje Twój fototyp skóry?

Rodzaje skóry są podzielone na fototypy, które określają ich rodzaj i podatność na opalanie się. Każdy powinien zapoznać się ze wskazówkami określającymi dany fototyp skóry i dopasować filtr do swojego typu urody. W przypadku fototypy 1 w ogóle nie zaleca się opalania, a jeśli jest kontakt ze słońcem, to powinno się stosować najwyższy filtr. Czy wiesz dla kogo jest krem do twarzy spf 50? No właśnie dla fototypu 1, czyli bardzo jasnej karnacji. Jest to najwyższa ochrona przed słońcem. Tak naprawdę każdy, kto zaczyna sezon opalania się, powinien zacząć od tego filtru. Podobnie jest w przypadku fototypu 2, który powinien mieć ostrożny kontakt ze słońcem, czyli stosować także spf 50 lub spf 30. Jeśli masz fototyp 3 to dość dobrze tolerujesz opalanie, ale powinnaś używać spf 30. W przypadku fototypu 4, można pozwolić sobie na większą swobodę i stosować już spf 15 lub spf 20.

Wybieramy najlepszy krem z filtrem

Nie ma znaczenia to, czy zażywamy kąpieli słonecznych specjalnie, wylegując się na leżaku, czy też chodzimy do sklepu czy do pracy. Każdy kontakt ze słońcem powyżej 20 minut, bez odpowiedniej ochrony, powoduje uszkodzenia skóry. Nie widać ich gołym okiem, ale to one zapoczątkowują proces fotostarzenia się skóry. Dlatego należy używać codziennie kremów do twarzy z filtrami, najlepiej z wyższą ochroną niż ta zalecana. Jeśli malujemy się lub używamy kremów anti-age, to należy pomyśleć o takim kosmetyki, który łączy w sobie te wszystkie parametry. Kremy pielęgnacyjne z filtrami, w postaci fluidu, wzbogacone składnikami anti-age, to rozwiązanie idealne dla każdej kobiety, która w jednym kosmetyku, chce mieć całkowitą ochronę. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie i nie trzeba wtedy zastanawiać się, czy używać osobnego kremu z filtrem. Wysokiej jakości kremy na zmarszczki, mają również potrzebne filtry, a to dlatego, bo producenci kosmetyków rozumieją już, jakie znaczenie ma wpływ promieni słonecznych na skórę.

Postaw na makijaż i ochronę UV w jednym

Wiesz już, jak istotna jest ochrona przed słońcem. Dodatkowo malujesz się codziennie i używasz podkładu i fluidu. Jak wkomponować w taką rutynę krem do twarzy z filtrami? Wystarczy wybrać fluid uv na dzień, najlepiej wzbogacony witaminą C, która nadaje twarzy blask i rozświetla ją. Jako naturalny antyoksydant, poprawia jakość cery i jej wygląd, a filtr spf 50 to skuteczna, codzienna ochrona Twojej twarzy. Witamina C to uznany składnik kosmetyków, który zmniejsza ilość przebarwień i wpływa również na zmniejszanie zmarszczek. Taki fluid ochronny nakłada się rano jako krem nawilżający i jest on bazą do dalszego makijażu. W ten sposób wszystkie potrzeby skóry są zaspokojone.

Materiał zewnętrzny

Buty damskie

admin

Nasi redaktorzy na portalu zdrowie-kobiety.pl to zespół ekspertów z różnych dziedzin, którzy pasjonują się promocją zdrowego stylu życia i dbałością o dobre samopoczucie. Każdy z naszych redaktorów posiada specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinach związanych z zdrowiem, dietą, sportem i urodą. Jako redaktorzy, staramy się tworzyć treści, które nie tylko dostarczają cennych informacji, ale także inspirują do podejmowania aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i dbania o siebie. Nasz zespół regularnie publikuje artykuły, porady i poradniki na temat zdrowia, żywienia, treningów oraz pielęgnacji, aby wspierać wszystkie kobiety i nie tylko w drodze do lepszego samopoczucia i wyglądu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?