Strona główna
Dieta
Tutaj jesteś
Dieta Filtry przepływowe

Filtry przepływowe – zmień swój dom jedną decyzją!

Data publikacji 12 stycznia, 2022

Chcesz podnieść jakość wody bezpośrednio w punkcie jej poboru? Filtry do wody pod zlew to rozwiązanie dla ciebie. Dowiedz się, co jeszcze możesz zyskać i podejmij decyzję już dziś.

Filtr do wody pod zlew – co warto wiedzieć?

Filtry przepływowe to sposób na rozwiązanie wielu twoich problemów dnia codziennego. Ich podstawowym zadaniem jest zagwarantowani ci wysokojakościowej wody, bezpośrednio w punkcie jej poboru. W zależności od twoich potrzeb możesz zapewnić sobie całe spektrum rozwiązań. Jakich? Wybierz filtr do wody pod zlew, który sprawdzi się w twoim domu (możesz również sięgnąć po cały zestaw, tym samym zapewniając sobie kompleksowe rozwiązanie). Co zyskasz? Filtr polipropylenowy oczyszcza wodę w sposób mechaniczny, usuwając z niej m.in. piasek. Filtr węglowy usuwa zabarwienie oraz nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej. Filtr z żywicą jonowymienną przede wszystkim zmiękcza wodę, dzięki czemu przedłuża żywotność twoich sprzętów. Filtr azotanowy usuwa azotany z wody pitnej, doskonale sprawdzi się w domach z własnym ujęciem oraz gospodarstwach hodowlanych.

Warto wiedzieć, że czas użytkowania wybranych filtrów może się różnić:

– filtr z żywicą jonowymienną (wymiana po maks. 1 miesiącu użytkowania)

– filtr polipropylenowy (wymiana po maks. 3 miesiącach użytkowania)

– filtr węglowy (wymiana po maks. 6 miesiącach użytkowana lub gdy zmniejszy się jego wydajność)

Filtry przepływowe – jakie korzyści z nich płyną?

– gwarantują dużą wydajność filtrowania (nawet do 30 l/min)

– posiadają doskonałą zdolność filtracji

– zapewniają funkcjonalną, prostą oraz solidną konstrukcję

Filtr wody pod zlew – który wybrać i co możesz zyskać?

Zainteresowały cię powyższe argumenty, ale chcesz jeszcze lepiej poznać filtry przepływowe? Jako przykładem posłużymy się filtrami od polskiej marki Dafi, które łączą w sobie najwyższą jakość oraz skuteczność działania. Poznaj szczegóły i już dziś podejmij decyzję:

– Filtr polipropylenowy (zalecany do każdej instalacji wodnej, ma doskonałą zdolność filtracji, wkład polipropylenowy jest filtrem mechanicznym, usuwa z wody kranowej m.in. piasek)

– Filtr azotanowy (usuwa azotany z wody pitnej, ma doskonałą zdolność filtracji, jest polecany dla domów z własnym ujęciem wody oraz gospodarstw hodowlanych)

– Filtr z aktywnym węglem (przeznaczony do mocno chlorowanej wody, poprawia smak wody, pozbywa się zabarwienia oraz przykrego zapachu)

– Filtr z żywicą jonowymienną (chroni sprzęt AGD przed kamieniem, gwarantuje dużą wydajność filtrowania, jest zalecany do średnio twardej wody)

– Blok węglowy (poprawia smak, zabarwienie oraz zapach wody, usuwa zanieczyszczenia mechaniczne, przeznaczony do średnio i mocno chlorowanej wody)

– Flow Comfort (pozwala na pozyskiwanie smacznej wody prosto z kranu, ekonomiczne i proekologiczne rozwiązanie, ma doskonałą zdolność filtracji)

Chcesz wzbogacić swój dom jedną decyzją? Filtry do wody pod zlew (wiele rodzajów) znajdziesz na stronie dafi.pl/produkty/filtry-systemowe-dafi/. Wejdź, wybierz rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb, kup i każdego dnia korzystaj z nowych możliwości.

Buty damskie

admin

Nasi redaktorzy na portalu zdrowie-kobiety.pl to zespół ekspertów z różnych dziedzin, którzy pasjonują się promocją zdrowego stylu życia i dbałością o dobre samopoczucie. Każdy z naszych redaktorów posiada specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinach związanych z zdrowiem, dietą, sportem i urodą. Jako redaktorzy, staramy się tworzyć treści, które nie tylko dostarczają cennych informacji, ale także inspirują do podejmowania aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i dbania o siebie. Nasz zespół regularnie publikuje artykuły, porady i poradniki na temat zdrowia, żywienia, treningów oraz pielęgnacji, aby wspierać wszystkie kobiety i nie tylko w drodze do lepszego samopoczucia i wyglądu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?