Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś
Uroda Podarek na roczek

Podarek na roczek – jak wybrać?

Data publikacji 2 listopada, 2022

Pierwsze 12 miesięcy na świecie to istotny czas. Maluch dorasta zarówno psychicznie, jak i motorycznie. Dlatego prezent wręczony z tej okazji musi być nieprzeciętny. Jaki przedmiot potrzebny jest 12-miesięcznemu niemowlakowi? Czym się kierować, aby wybrać właściwy produkt? Zobacz, czym cechuje się wymarzony podarek na pierwsze urodziny?

Dodatkowe wyposażenie – pomoc dla rodziców

Malutkie niemowlaki nie są w pełni świadome faktu urodzin. Dlatego czasem świetnym pomysłem na prezent są gadżety, które upraszczają życie mamy i taty. W każdym wypadku można zapytać, jakie dodatki będą praktyczne. W wielu przypadkach lepiej złożyć się na okazalszy prezent w grupie. Może to być np. fotelik samochodowy czy nosidełko.

Upominek na roczek mogą stanowić też ubranka dla dziecka. Dorastający niemowlak potrzebuje regularnych zmian dużej części szafy. Cykliczne kupowanie nowych ubrań łączy się z ogromnymi kosztami. Z tego powodu można wesprzeć opiekunów w tym zadaniu. Oprócz klasycznych elementów szafy przydatne mogą okazać się kapelusze lub kominy i szaliki.

Zabawki interaktywne – nieocenione wsparcie rozwoju dziecka

Naukowcy zajmujący się tematem dorastania niemowlaków potwierdzają, że stymulacja zmysłów we wczesnych etapach życia ma niebagatelne znaczenie. Zabawki interaktywne dla rocznych pociech wpływają pozytywnie na wzrok, dotyk, słuch, a nawet węch i smak. Zazwyczaj zrobione są z materiałów o różnorodnych strukturach. Mają też odpowiednio dobrane kolory. Ponadto, mogą błyszczeć i wydawać różne odgłosy i zapachy.

Wybierając zabawki dla niemowlaka, warto wskazać zmysł, który chce się rozwijać. Jeśli dziecko ma już dużo produktów, które działają na wzrok, to więcej sensu będzie miał wybór pozytywki lub grzechotki. Obecnie można także szybko znaleźć gadżety, które rozwijają wszystkie zmysły w tym samym czasie. Należy jednak mieć na uwadze, że przedmiot musi być odpowiednio dobrany do wieku i umiejętności malucha.

Jak dopasować zabawkę edukacyjną?

Producenci zabawek interaktywnych muszą informować o przeznaczeniu swojego produktu. Na pudełkach można sprawdzić wiek malucha, dla którego stworzony jest dany obiekt. Jest to istotny czynnik przy zakupie zabawki edukacyjnej. Ważnymi kwestiami są też upodobania oraz etap rozwoju niemowlaka. Nieodpowiednio dopasowane przedmioty mogą obciążać emocjonalnie i powodować irytację. Z tego powodu zakup zabawek na roczek powinien być zawsze dokładnie przemyślany.

Wysokiej jakości zabawki – gdzie można je kupić?

Gadżety dla najmłodszych powinny spełniać restrykcyjne normy dotyczące bezpieczeństwa. Z tego powodu akcesoria dziecięce warto kupować w sprawdzonych miejscach. Jednym z najbardziej doświadczonych dostawców jest firma Noski Noski. W asortymencie można wyszukać różne zabawki dla maluchów w każdym wieku. Dostępne są także ciekawe elementy wyposażenia, które mogą uprościć zadania takie jak karmienie czy ubieranie niemowlaka.

Przede wszystkim warto zapoznać się z działem zabawki kreatywne. Można natrafić tam na niezwykle przydatne gadżety, które spodobają się zarówno dziecku, jak i opiekunom.

Buty damskie

admin

Nasi redaktorzy na portalu zdrowie-kobiety.pl to zespół ekspertów z różnych dziedzin, którzy pasjonują się promocją zdrowego stylu życia i dbałością o dobre samopoczucie. Każdy z naszych redaktorów posiada specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinach związanych z zdrowiem, dietą, sportem i urodą. Jako redaktorzy, staramy się tworzyć treści, które nie tylko dostarczają cennych informacji, ale także inspirują do podejmowania aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i dbania o siebie. Nasz zespół regularnie publikuje artykuły, porady i poradniki na temat zdrowia, żywienia, treningów oraz pielęgnacji, aby wspierać wszystkie kobiety i nie tylko w drodze do lepszego samopoczucia i wyglądu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?